BALDAI | ASIGA BALDAI | NESTANDARTINIAI BALDAI  www.asiga.eu

Tinklalapis: www.asiga.eu

Aprašymas: Nestandartiniai Baldai. Kokybiški, stilingi Asiga baldai, biuro baldai, virtuvės baldai, svetainės baldai. Baldai gaminami pagal užsakymą. Asiga Baldai!

Raktažodžiai:   Baldai, nestandartiniai baldai

Tekstinė tinklalapio versija: Asiga baldai Work Gallery UAB „ASIGA“ specializuojasi nestandartinių baldų projektavime ir gamyboje. Mūsų produkcija skirta vartotojų gyvenamojo būsto, įvairių įstaigų, biurų interjerui.
Bendradarbiaujame su architektais ir dizaineriais, todėl galime pasiūlyti palankiausias būsto apstatymo idėjas ir sprendimus. Didžiausią dėmesį sutelkiame į aukštos kokybės produktus ir paslaugas. Tikimės, kad vartotojų lūkesčius atitiks siūlomų baldų vertės ir kainos santykis. Mūsų geriausia reklama – patenkinti klientai ! Daugiau News   Dizaino savaitės pabaigą Kaune pažymėjo šeštadienį, interjero dizaino centre ARTIS vykęs renginys. Vakaro metu dizaino savaitės dalyviams bei svečiams buvo pristatyta savaitės metu vykusių renginių apžvalga bei jaukioje aplinkoje aptarta tolimesnė šio renginio vizija. Renginio programa buvo sukurta siekiant parodyti dizainą įvairiausiomis formomis ir spalvomis. Kiekviename ž [..]

Nuorodos:   kaunas.kasvyksta.lt