Tinklalapis: www.bora.lt

Tinklalapio pavadinimas: Robotikos akademija – bora.lt

Aprašymas: Kurkime ateitį, kuri bus pilna smalsių mokslininkų, inovatyvių dizainerių bei kūrybiškų inžinierių.
Svarbiausi dalykai, kurių reikia išmokyti vaikus, vardan šviesios ateities, yra problemų sprendimo būdų radimas arba atsakymo į bet kokį klausymą ieškojimas.
4C  principas:  Susieti,  Konstruoti,  Mąstyti  ir  Tęsti  (  Connect,  Construct, Contemplate and Continue)
Susiek: Šiais laikais tam, kad turėti pozityvią ir motyvuojančią mokymosi aplinką, yra labai svarbu nuoširdžiai sudominti vaiką. LEGO Education veiklos programa visada prasideda įtraukiančiu realaus gyvenimo video klipu su iššūkiu, nuotraukomis, istorijomis, animacijomis ir t.t, kurios sužadina vaikų susidomėjimą ir suvokimą, kad klasėje išmoktas dalykas bus pritaikomas praktiškai ateityje.
Konstruok: Mokiniai dirba komandose tam, kad išspręstu iššūkį keliančias, daugybę sprendimų būdų turinčias konstravimo (kūrybos) užduotis.  Mokiniai patys kuria savo sprendimo būdus, planuoja konstruoja bei testuoja savo sukurtus modelius ir tikrina savo sukurtas programas.
Mąstyk: Šioje stadijoje vaikai galvoja apie tai, ką jie sukonstravo ir pasiekė. Tuo pačiu jie diskutuoja apie projektų pasiekimus, rezultatus, aptarinėja savo idėjų realizavimąsi , o mokytojai tuo metu gali padrąsinti arba pagilinti mokinių diskusiją užduodami klausimus.
Tęsk: Tęsimo idėja yra ta, kad vaikai išsprendę problemą, nepamirštu jos, o kaip tik iškeltų sau naują iššūkį,
pritaikydami skirtingą problemą tai pačiai temai. Mokiniai yra drąsinami keisti, tobulinti, modifikuoti savo modelius, to pasėkoje vaikai savaime juda prie visiškai naujų, tobulesnių sprendimo būdų, pastoviai tobulėjant ir žingsnis po žingsnio sprendžiant kuo sudėtingesnes problemas. Taip jie įsitraukia į pozityvaus mokymosi spiralę, kuri atveria duris į vaikų kūrybiškumo potencialą.

Raktažodžiai:   moodle, Robotikos akademija – bora.lt

Nuorodos į kitus domenus:   bora.lt   robotikosakademija.lt   legoeducation.lt   aksi.lt