Tinklalapis: www.dorn.lt

Tinklalapio pavadinimas: Pradžia

Aprašymas: Dorn-Breuss metodas tai paprastas, neskausmingas ir labai veiksmingas (sutvarkantis apie 80% stuburo ir sąnarių problemų) būdas atsikratyti stuburo ir sąnarių bėdų bei skausmų, be jokios rizikos ar vaistų.

Dorn metodas panaikina stuburo blokadą, įvairius trukdžius, netiesumus nykščio spaudimu. Labai sušvelnina ar net visiškai panaikina sąnarių skausmus nugaroje-kaklo, krūtinės, juosmens srityse, kojose, rankose. Breuss masažas-tai lengvas energetinis nugaros masažas, kuris puikiai atpalaiduoja raumenis, panaikina blokadą, atstato stuburo tarpslankstelinius diskus. Atliekamas su jonažolių aliejumi, kuris įsiskverbęs giliai į audinius puikiai veikia ir apsaugo stuburo diskus. Jei turite šias problemas:

Stuburo skausmus;
Nugaros blokadą-sustangrėjusius raumenis,ataugas;
Stuburo iškrypimą;
Stuburo išvaržą;
Reumatą;
Kojų skausmus;
Rankų skausmus;
Galūnių tirpimą;
Galvos skausmus;
Galvos svaigimą;

Stuburas yra pagrindinis mūsų ramstis, kiekvienas jo slankstelis turi tikslią savo vietą. Šio metodo dėka atpalaiduojami raumenys aplink slankstelius, paprastai ir neskausmingai skeleto struktūros vėl atstatomos tvarkingai į savo vietas. Šis paprastumas ir užtikrina sėkmingą rezultatą.

Raktažodžiai:   Masažas, masažai, manualinė terapija, stuburas, nugara, nugaros gydymas, stuburo iškrypimai, stuburo tiesinimas, Dovilė Mikalauskienė, Stuburo skausmas, Stuburo skausmai, Nugaros blokadą-sustangrėjusius raumenis, ataugas, Stuburo išvarža, Reumatas, Kojų skausmas, Rankų skausmas, Galūnių tirpimas, Galvos skausmas, Galvos svaigimas, nugaros skausmas, kavitacija, linfodrenažas, radioliftingas, riebalų deginimas,veido odos patempimas, kūno odos patempimas,kūno linijų tobulinimas.

Nuorodos į kitus domenus:   dorn.lt   hey.lt