ek.lt

Tinklalapis: www.ek.lt

Tinklalapio pavadinimas: Ekonomikos naujienos | Ekonomika.lt

Tinklalapio RSS srautas:

Lietuvos automobilių importuotojų laukia įtemptas laikas
 Lietuvoje net 95 proc. seno automobilio privalo būti perdirbta ar pakartotinai panaudotos jo dalys, šalinti į sąvartynus galima tik menką dalį. Kitu atveju Lietuva gali būti baudžiama už įsipareigojimų nesilaikymą.
Nuo šių met …

Konkurencijos taryba: „Forum Cinemas“ draudė piginti bilietus
 Konkurencijos taryba baigė tyrimą dėl galimo kartelio kino teatrų bei filmų platinimo rinkoje. Tyrimo medžiaga bus pateikta bendrovėms, kurios pateiks paaiškinimus, o galutinį sprendimą taryba priims vėliau.
Tarybos ekspertai įtaria …

Tarsis, ar pratęsti kainų skelbimą dviem valiutomis
Euro įvedimo Lietuvoje koordinavimo komisija ketvirtadienį renkasi į vieną paskutinių savo posėdžių, kuriame aptars euro įvedimo procesą. Penktadienį sukanka 100 dienų, kai šalyje įvestas euras.
Premjero atstovė Evelina Butkutė-Lazdauskien …

100 dienų su euru
 Šiandien sukanka 100 dienų, kai Lietuvos nacionaline valiuta tapo euras. Kaip euro įvedimas ir su tuo susiję namų ūkių bei įmonių lūkesčiai paveikė Lietuvos ūkio raidą pernai ir šių metų pradžioje? DNB banko vyriausioji …

Aprašymas: Ekonomikos naujienų žurnalas internete. Verslas, politika, finansai.

Nuorodos į kitus domenus:   ekonomika.lt   ekonomika.tv3.lt   skelbimai.lt   dirbu.lt   valiutos.lt   kurokaina.lt   mokslon.lt   eshops.lt   nuolaidos.lt   zaidimuklubas.lt   kim.lt   taupiems.lt   paskolos.lt   dovanumanija.lt   reklama.epasas.lt