esecurity.lt

Tinklalapis: www.esecurity.lt

Tinklalapio pavadinimas: esecurity.lt |

Tinklalapio RSS srautas:

Google ruošia integruotą antivirusinę programą Android OS
Google niekada nebuvo abejinga savo kuriamų produktų saugumu, be to, nemažai prisidėjo ir prie bendro interneto naudotojų saugumo su Safe Browsing tarnyba, kuri kaupia nesaugių interneto puslapių sąrašą ir informuoja naudotojus apie galimą grėsmę.
Google taip pat pagarsėjo kaip …

Pirmieji Windows Phone 8 išmanieji telefonai – Nokia Lumia 920 ir Nokia Lumia 820
Rugsėjo 5 d. Niujorke surengtoje spaudos konferencijoje, Microsoft ir Nokia pristatė pirmuosius išmaniuosius telefonus valdomus Windows Phone 8 operacinės sistemos. „Kaltininkai“ – naujieji Nokia Lumia 920 ir Lumia 820 išmanieji telefonai.
skaityti daugiau …

Apsaugokime savo Gmail el. pašto paskyrą
Jei Gmail el. pašto dėžutės tikrinimas yra jūsų kasdienės veiklos dalis, o el. paštą tikrinate ne tik iš savo kompiuterio, bet ir darbe, išmaniajame telefone arba pas draugus, yra tikimybė, kad jūsų el. pašto slaptažodis gali patekti į blogas rankas.
skaityti daugiau …

30% kompiuterių naudotojų saugo slaptažodžius savo išmaniuosiuose telefonuose
Vis daugiau ir daugiau žmonių saugo savo pačią svarbiausią informaciją mobiliuosiuose įrenginiuose. Pagal apklausą, atliktą 2012 metų gegužę O+K Research, Kaspersky Lab įmonės užsakymu, 30% naudotojų saugo konfidencialią informaciją – įskaitant slaptažodžius išmaniuosiuose …

Nuorodos į kitus domenus:   esecurity.lt   esaugumas.lt   mokykla.lt   enamai.lt   digma.lt   ekskomisaru-biuras.lt   saudykla.lt   ebiuras.lt