Tinklalapis: www.jusuverslui.lt

Tinklalapio pavadinimas: Verslo straipsniai

Tinklalapio RSS srautas:

„Aurum apartamentai“ – ieškantiems komforto
Prestižiniame, viename  geidžiamiausių Vilniaus  mikrorajonų – Antakalnyje  – rudenį bus baigti statyti  „Aurum apartamentai“.  Solidžios ir originalios  architektūros namas  laukia ir apie prabangų,  ir apie ekonomišką būstą  svajojančių naujakurių.
Pasak „Aurum …

„Tulikivi“ – gamtos dovanota šiluma
Visi svajojame turėti namą. O namo siela, aišku, gyvena krosnyje, kur ryškiai liepsnoja ugnis, arba šiuolaikiniame jos variante – židinyje, kurio karštos anglys sušildo namą, o ugnies atšvaitai už stiklo – ramina, šildo ir džiugina sielą.
Bet šiluma gali būti skirtinga: karštis …

Vasaros šilumą sutaupykime žiemai
Naudojant atsinaujinančius gamtos resursus ir pasitelkus šiuolaikines technologijas energijos suvartojimas šildymui ir karšto vandens ruošimui gali būti sumažintas iki 80 proc. Viena didžiausių Europos šildymo technikos gamintojų Švedijos kompanija „NIBE Energy Systems“ siūlo …

Dar daugiau vitaminų
Atėjus vasarai prasideda šviežiai spaustų sulčių sezonas. Kokią sulčiaspaudę rinktis, kad ja pagamintose sultyse liktų daugiau maistingų medžiagų? Bendrovė „Krinona“ pristato lėtaeiges sulčiaspaudes „Zyle“ ir „Lexen Healthy Juicer“, kuriomis išspaustose vaisių ar darž …

Aprašymas: Verslo naujienos ir straipsniai – skaitmeninė televizija (Viasat, Balticum), mobilus, bevielis internetas, sveikata (diagnostika, klinikos, maisto papildai, energija).

Raktažodžiai:   spredas, verslo straipsniai, paslaugos

Nuorodos į kitus domenus:   spredas.lt   spreadway.lt