Tinklalapis: www.mobijava.lt

Tinklalapio pavadinimas: Mobijava.EU | Android žaidimai, iPhone žaidimai, windows phone žaidimai – Namai

Tinklalapio RSS srautas:

„Apple“ planuoja išleisti tris naujus „iPhone“ šiais metais
„Apple“ jau įrodė, kad laikosi maždaug tokio pačio ciklo su savo „iPhone“ modeliais. Įrenginiai pasirodo kiekvienais metais, o pristačius naują modelį, kitąmet seka jo „S“ variantas.
Nuo pat „iPhone 5“, mes laukiama naujo „iPhone“ kiekvieną rugsėjo mėnesį, taigi nė …

„Oppo“ įrenginio be šoninių ekrano rėmelių nuotraukos
Vos vakar pasirodė informacija apie „Oppo“ naują ekranų technologiją, kuri beveik leidžia panaikinti ekrano rėmelius. Tai pavyksta padaryti panaudoja protingą šviesos difrakciją, todėl atrodo, kad ekrano panelė ištempta į kraštus daugiau, negu tai yra iš tikrųjų.
Informacija, …

Naujausi failai
{jd_file latest==10 …

Aprašymas: Android žaidimai, android games, android игры, iPhone žaidimai, iPhone games, iPhone игры, windows phone žaidimai, windows phone games.

Raktažodžiai:   java žaidimai,žaidimai telefonui,flash žaidimai,flash games,java mobile games,android,iphone,symbian,windows mobile žaidimai,windows mobile game,windows mobile programos,windows mobile soft,iphone/ipod žaidimai,iphone/ipod game,iphone/ipod programos,iphone/ipod soft,iPad žaidimai,iPad games,symbian žaidimai,symbian programos,symbian games,žaidimai androidui,android games,programos androidui,android soft,3gp video,mp4 video,filmai telefonui,paveikslėliai telefonui,ringtonai telefonui,temos telefonui,mobile game

Nuorodos į kitus domenus:   failai.lt   serveriai.lt   themusic.lt   piratusala.lt   fuxas.lt