paltarokogimnazija.lt

Tinklalapis: www.paltarokogimnazija.lt

Tinklalapio pavadinimas: Naujienos

Tinklalapio RSS srautas:

Mąstymas žvelgiant į „Velykų kryžių"

Ar galima kalbėti apie Kristaus mirtį neatveriant kelio į Prisikėlimą? Kaip prabilti apie Prisikėlimą neišbraukiant perėjimo per mirtį? Tai krikščionybės slėpinys, į kurį mus iškarto panardina „Velykų kryžius“.
Gimnazijoje buvo organizuotas užsiėmimas „Kryžiaus darymas …

Gimnazijos jaunieji maltiečiai „Maisto banko akcijoje"

           

 
Gimnazijos jaunieji maltiečiai dalyvavo tradicinėje „Maisto banko“ akcijoje, kuri vyko Lietuvos miestuose. Akcijos metu savanoriai rinko aukojamą maistą nepasiturintiems.
Būrelio vadovė mokytoja Jurgita Šadauskien …

Telšių rajono mokytojų priėmimas mūsų gimnazijoje
 
Kovo 25 dieną į gimnaziją atvyko mokytojai iš Telšių rajono. Įvyko konferencija, kurioje mūsų pedagogai dalijosi savo darbo gerąja patirtimi.
Direktorės pavaduotoja Rimutė Kazakevičienė pasveikino svečius ir supažindino su veiklos programa. Istorijos mokytojas ekspertas Juozas …

Panevėžio miesto policijos komisariato padėka

 

Kovo 26 d. Panevėžio miesto policijos komisariatas pareiškė padėką pilietiškam mūsų gimnazijos 7c klasės mokiniui Emiliui Montvilai, kuris 2015 m. kovo 18 d. Panevėžio mieste rado pamestus pinigus, jų nepasisavino ir grąžino savininkui.
Dėkojame Emiliui. Didž …

Aprašymas: Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija paltarokogimnazija katalikiška

Raktažodžiai:   gimnazija, gimnazistai, Panevėžys, paltaroko,gimnazija, katalikiška, katalikybė, Kazimiero Paltaroko,

Nuorodos į kitus domenus:   paltarokogimnazija.lt   paltaroko.panevezys.lm.lt   naujas.tamo.lt   draugiskasinternetas.lt   moksleiviaivyriausybeje.lt   egzaminai.lt   smm.lt   tinklas.lt   bmt.smm.lt   sac.smm.lt   portalas.emokykla.lt   esparama.lt   epopeja.lt   veikmetodas.lt   mtppliussac4.smm.lt   vdu.lt   lamabpo.lt   ipc.lt   nmva.smm.lt   upc.smm.lt