Tinklalapis: www.pavabaltic.lt

Tinklalapio pavadinimas: Pagrindinis – Pava Baltic

Aprašymas: DEKORATYVINIO AKMENS GAMYBA IR PARDAVIMAS
Ieškote kažko naturalaus, prabangaus ir artimesnio laukinei gamtai – mes Jums galime pasiūlyti rankų darbo dekoratyvinį akmenį kuris idealiai atitinka natūralų akmenį savo spalva ir reljefu.

Rankų darbo dekoratyvinis akmuo gaminamas iš natūralių žaliavų: skaldos, aukščiausios kokybės Daniško balto cemento, smėlio ir ekologiškų, atsparių šviesos ir atmosferos poveikiui spalvos pigmentų.

DEKORATYVINIŲ 3D PLOKŠČIŲ GAMYBA IR PARDAVIMAS
Jei ieškote kažko įspūdingo ar prabangaus, o galbūt priešingai – natūralaus, ramaus, švelnaus, šilto, ir tuo pačiu išskirtinumo savo interjerui – mes Jums galime pasiūlyti dekoratyvines 3D plokštes, tai yra modernus ir unikalus sprendimas Jūsų namams ar biurui.
PRAMONIŲ GRINDŲ DANGOS
Pava Baltic yra oficialus Italijos bendrovės Pava Resine atstovas Lietuvoje. Bendrovė įgyvendina sienų ir grindų apdailos projektus gyvenamuosiuose, komerciniuose bei pramoninėse patalpose. Pava Resine kuria ir tobulina savo produktus daugiau kaip 35 metus, ir yra įgyvendinusi projektus daugeliui pramonės sričių, perteikia itališką kokybę ir eleganciją privačioms ir visuomeninėms patalpoms.

Raktažodžiai:   DEKORATYVINIS AKMUO / 3D PLOKŠTĖS / PRAMONINĖS GRINDYS

Nuorodos į kitus domenus:   pavabaltic.lt   starflix.lt