Tinklalapis: www.piccola.lt

Tinklalapio pavadinimas: Italų restoranas Kaune › Piccola Italia

Tinklalapio RSS srautas:

Skanios naujienos!
Kasdien vis labiau artėjame prie naujojo Piccola Italia valgiaraščio, naujienos bus be galo skanios ir žinoma itališkos Siūlome paragauti naujus pretendentus į mūsų naująjį valgiaraštį!
Zuppa di Zucchine 2,89 …

Užkandžių rinkiniai vakarėliams
Piccola Italia meistrai sukūrė išskirtinius itališkus užkandžių rinkinius, kurie puikiai tinka vakarėliams, draugų susibūrimams. Taip pat gali būti puiki dovana nešantis į svečius ar norint padovanoti kolegai. Užsisakykite šiuos rinkinius …

Paragaukite naujų patiekalų!
Restorane „Piccola Italia“ vyksta kūrybinis procesas – ruošiamės naujam valgiaraščiui. Kviečiame Jus padėti mums išrinkti skanius ir naujus patiekalus! Taigi ragaukite naujų patiekalų, įvertinkite juos ir laukite naujo valgiaraščio!
Sūrio riccota …

Vyrai, nepamirškite pasveikinti Moteris!
Kovo 8oji diena – tarptautinė Moters diena, tad mieli vyrai nepamirškite pasveikinti savo draugių, kolegių, kaimynių ir įteikti joms po nuostabų tulpės žiedelį. O pačias mylimiausias šeimos moteris pasveikinkite ir …

Aprašymas: Itališkas restoranas Kauno centre. Paragaukite ką tik pagamintų naminių makaronų su krevetėmis, ravioli su špinatais ar burnoje tirpstančios picos Margherita.

Nuorodos į kitus domenus:   piccolaitalia.lt