Tinklalapis: www.rimkuslenis.lt

Tinklalapio pavadinimas: Apie mus

Aprašymas: Mūsų sodyba – tai puiki vieta švęsti vestuves, gimtadienius, rengti klasiokų, grupiokų, bendradarbių susitikimus ir visas kitas šventes, ar tiesiog maloniai ir turiningai praleisti laiką su draugais ar šeima.

Čia surasite pokylių salę su pirtimi ir antrą pastatą kuriame yra dvi pokylių salės. Vestuvių metu nuomojami abu pastatai, kuriuose yra apie 50 miegamų vietų.

Sodyba tik 2 km nuo Šilalės miesto centro, gražiame Biržų lauko km., ieškantiems privatumo poilsiui ar savo šventei, vertinantiems natūralų gamtos grožį.

Pirmojo patato pokylių salės pirmame aukšte įrengta 30 vietų pobūvių salė su garso aparatūra, virtuvė, WC, pirtis, dušas. Šalia pagrindinės salės įrengta didelė lauko terasa, dalis po stogu.

Pokylių salė su dideliais vitrininiais langais suteikia galimybę tuo pačiu metu būti vakarėlio dalyviu bei mėgautis miško grožiu, tyvuliuojančiu tvenkiniu ir šalia stūksančiu šimtamečiu ąžuolu. Nepraleiskite progos tai patirti…
Virtuvėje yra dujinė viryklė, šaldytuvas, mikrobangų krosnelė. Taip pat turime visus reikalingus daiktus Jūsų šventiniam stalui: įrankiai, taurės, kavos servizai, vazos ir kita.
Pirtis, kurioje vienu metu gali kaitintis apie 10 žmonių. Šalia įrengtas dušas. Galima nuomoti tik pirtelę su lauko pramogomis (krepšinis, sūpynės, vaikų žaidimo aikštelė).
Įrengta didelė terasa ant tvenkinio kranto, kurioje natūralaus medžio lauko baldai skirti susėsti iki 20 žmonių kompanijai. Čia galėsite leisti vakarą besimėgaujant besileidžiančia saule bei šalia tyvuliuojančiu didžiuliu tvenkiniu.

Antrame aukšte – du erdvūs kambariai, kurie talpina iki 20 žmonių.
Miegamieji kambariai su patogiomis lovomis bei kokybiška patalyne.

Antrame pastate yra dvi pokylių salės viena talpina apie 50 žmonių, antroji apie 100 žmonių. Virtuvėje yra profesionali įranga, kurioje net reikliausiai šeimininkei nieko neturėtų trūkti. Antrame aukšte įrengti 7 miegamieji kambariai kurie talpina apie 30 žmonių. Iš kambarių galima išeiti į balkonus ir pasimėgauti sodybos kraštovaizdžiu.

Raktažodžiai:   Mūsų sodyba – tai puiki vieta švęsti vestuves, gimtadienius, rengti klasiokų, grupiokų, bendradarbių susitikimus ir visas kitas šventes, ar tiesiog maloniai ir turiningai praleisti laiką su draugais ar šeima.Čia surasite pokylių salę su pirtimi ir antrą pastatą kuriame yra dvi pokylių salės. Vestuvių metu nuomojami abu pastatai, kuriuose yra apie 50 miegamų vietų.Sodyba tik 2 km nuo Šilalės miesto centro, gražiame Biržų lauko km., ieškantiems privatumo poilsiui ar savo šventei, vertinantiems natūralų gamtos grožį.Pirmojo patato pokylių salės pirmame aukšte įrengta 30 vietų pobūvių salė su garso aparatūra, virtuvė, WC, pirtis, dušas. Šalia pagrindinės salės įrengta didelė lauko terasa, dalis po stogu.Pokylių salė su dideliais vitrininiais langais suteikia galimybę tuo pačiu metu būti vakarėlio dalyviu bei mėgautis miško grožiu, tyvuliuojančiu tvenkiniu ir šalia stūksančiu šimtamečiu ąžuolu. Nepraleiskite progos tai patirti…Virtuvėje yra dujinė viryklė, šaldytuvas, mikrobangų krosnelė. Taip pat turime visus reikalingus daiktus Jūsų šventiniam stalui: įrankiai, taurės, kavos servizai, vazos ir kita.Pirtis, kurioje vienu metu gali kaitintis apie 10 žmonių. Šalia įrengtas dušas. Galima nuomoti tik pirtelę su lauko pramogomis (krepšinis, sūpynės, vaikų žaidimo aikštelė).Įrengta didelė terasa ant tvenkinio kranto, kurioje natūralaus medžio lauko baldai skirti susėsti iki 20 žmonių kompanijai. Čia galėsite leisti vakarą besimėgaujant besileidžiančia saule bei šalia tyvuliuojančiu didžiuliu tvenkiniu.Antrame aukšte – du erdvūs kambariai, kurie talpina iki 20 žmonių.Miegamieji kambariai su patogiomis lovomis bei kokybiška patalyne.Antrame pastate yra dvi pokylių salės viena talpina apie 50 žmonių, antroji apie 100 žmonių. Virtuvėje yra profesionali įranga, kurioje net reikliausiai šeimininkei nieko neturėtų trūkti. Antrame aukšte įrengti 7 miegamieji kambariai kurie talpina apie 30 žmonių. Iš kambarių galima išeiti į balkonus ir pasimėgauti sodybos kraštovaizdžiu.

Nuorodos į kitus domenus:   rimkuslenis.lt