slankos.lt

Tinklalapis: www.slankos.lt

Tinklalapio pavadinimas: Skaitmeninės lankos

Tinklalapio RSS srautas:

Kokybės valdymas
Mes ne tik sakome, kad turime kokybės valdymo sistemą, bet ją iš tikrųjų įgyvendiname. Mūsų bendrovėje ji sėkmingai veikia ir užtikrina teikiamų produktų kokybę.
Bendrovės vadybos sistema parengta taip, kad atitiktų kokybės vadybos standartą LST EN ISO 9001:2008. Užtikriname …

Nauja sistemos Med.I.S. sąsaja su Valstybinės ligonių kasos informacinės sistemos "Sveidra" posisteme "APAP"
UAB „Skaitmeninės lankos“ specialistai sėkmingai baigė naujos informacinės sistemos Med.I.S. posistemės, skirtos interaktyviam bendravimui ir duomenų pasikeitimui su Valstybinės ligonių kasos informacinės sistemos „Sveidra“ posisteme „APAP“, kūrimą.
Naujoji posistemė perduos asmens …

UAB "Skaitmeninės lankos" diegia kokybės valdymo sistemą, paremtą LST EN ISO 9001:2008 standartu
Siekdami kokybiškai aptarnauti klientus bei siūlyti jiems sprendimus, suteikiančius pagrindą jų veiklos efektyvumui, stabilumui, tęstinumui ir vertės augimui, UAB „Skaitmeninės lankos“ nuo 2012 m. rugpjūčio mėn. pradėjo diegti ir savo veikloje taikyti  LST EN ISO 9001:2008 standarto …

Įgyvendinta sistemos Med.I.S. sąsaja su Valstybinės ligonių kasos informacine sistema PRAP
UAB „Skaitmeninės lankos“ specialistai sėkmingai įgyvendino medicinos informacinės sistemos Med.I.S. sąsają su Valstybinės  ligonių  kasos (VLK) pacientų prirašymo prie pirminės sveikatos priežiūros įstaigų specialistų informacine sistema PRAP.
PRAP skirta automatinio asmenų …

Aprašymas: UAB „Skaitmeninės lankos“ – informacinių sistemų sprendimų medicinos įstaigoms lyderė Lietuvoje. Didžiausia mūsų turtas – profesionali komanda ir daugiau nei dešimties metų patirtis , vystant IT sprendimus medicinos įstaigoms. Nuolat bendraudami su medicinos personalu, gilindamiesi į jų kasdienius poreikius bei atitinkamai tobulindami savo sprendimus, užsitarnavome daugelio Lietuvos sveikatos priežiūros įstaigų pripažinimą ir pasitikėjimą.

Raktažodžiai:   medis, skaitmenines lankos, informacines sistemos medicinos istaigoms, slankos

Nuorodos į kitus domenus:   slankos.lt   nmc.lt   antakpol.lt   vrcp.lt   promotion.lt