Švaros ministerija  www.kilimu-valymas.eu

Tinklalapis: www.kilimu-valymas.eu

Aprašymas: Carpet Cleaner, sauso kilimų, kiliminių dangų valymo mašinos, aptarnavimas.Kilimų valymo priemonės, visos patalpų ir teritorijos valymo paslaugos.

Raktažodžiai:   Kilimu valymo masina,Kilimu valymo masinos,Kiliminiu dangu valymo masina,Kiliminiu dangu valymo masinos,Sauso valymo masina,Sauso valymo masinos,Demiu valymas,Demiu valymas is kilimo,Demiu valymas is kilimines dangos,Carpet cleaner,Dry carpet cleaner,svaros ministerija, svara, svarus namai, svarus biuras, svarus kilimas, svari kilimine danga

Tekstinė tinklalapio versija: Kontaktai UAB „Švaros Ministerija“

Birbynių 4, Vilnius

Tel.: 8 5 2053200

Mob.: 8 674 78717

E-paštas:info@kilimu-valymas.eu
Apie mus Esame Austrų imonės Carpet Cleaner Gmbh oficialus atstovas Lietuvoje ir Latvijoje. Prekiaujame kilimų, kiliminių dangų ir kietų grindų valymo mašinomis ir valymo priemonėmis. Tai yra ekologiškas, sausas arba labai mažai drėgnas kilimų ir kiliminių dangų valymo būdas.
Mūsų valymo sistema susideda iš priešingom kryptim besisukančių šepečių, specialių granulių mišinio ir valymo priemonių, kurios buvo sukurtos, kad galutinis vartotojas galėtų valyti kiliminę dangą, kilimą ar kietą paviršių su viena mašina, kuri puikiai padeda atnaujinti kiliminės dangos ar kilimo paviršių, išvalo VISAS dėmes, panaikina išmindžiotus takus ir pailgina kiliminės dangos gyvavimo laiką 4 kartus.
Mūsų siūlomos Carpet Cleaner valymo priemonės iš kiliminės dangos ar kilimo pad [..]