Tinklalapis: www.topocentras.lt

Tinklalapio pavadinimas: Mano technikos ekspertai | – TOPO CENTRAS

Tinklalapio RSS srautas:

Mobilusis telefonas SAMSUNG E1202 Black 2SIM
Forma dera su funkcija: įvertinkite šį paprastą ir neperkrautą modernų dizainą. Paprasta forma ir patrauklaus kontrasto spalvos suteiks stilingumo. Unikalus paviršiaus nugarėlės dizainas užtikrina patogesnį suėmimą. Stilingas, kompaktiškų matmenų, todėl jį patogu suimti ir lengva …

Monitorius DELL P2815Q 28" 4K Black
Kokybiškas, didelės įstrižainės Dell 4K raiškos monitorius, skirtas intensyviems darbams, žaidimams, nuotraukų ar video medžiagos redagavimui su PIVOT funkcija, ypatingai ryškiomis spalvomis ir plačiu matymo kampu.
DELL (P ir E serijos) monitoriai — tai patikimi, ekologiškai saugūs …

MP3 grotuvas TRANSCEND 8GB MP350 juodas
Tai stilingas, tvirtas, kompaktiškas bei lengvas MP3 grotuvas su „Fitness Tracker” funkcija, kuris gali būti naudojamas kaip USB atmintinė, failų perkėlimui ir saugojimui.
Ryškus OLED ekranas suteikia galimybę skaityti iš bet kurio kampo, netgi ryškioje saulės šviesoje. Integruotas …

Skalbimo mašina AEG L85275XFL
Skalbyklė apdovanota „Woolmark Silver“ sertifikatu.

„XXL Soft Drum“ būgnas užtikrina švelnią priežiūrą, o išmanioji sistema „OptiSense“ nustato ciklą pagal skalbinių svorį, užtikrindama, kad jūsų drabužiai niekada nebūtų skalbiami per ilgai.

A+++ klasės prietaisai …

Aprašymas: TOPO CENTRAS elektroninėje parduotuvėje rasite daugiau kaip 150 prekių ženklų ir virš 10 000 įvairios buitinės technikos ir elektronikos prekių. Visos prekės yra sandėliuose.

Raktažodžiai:   TOPO CENTRAS

Nuorodos į kitus domenus:   topocentras.lt   agservice.lt