UAB „Silventa“  www.silventa.com

Tinklalapis: www.silventa.com

Aprašymas: Silventa – specializuota buhalterinės apskaitos paslaugų įmonė, teikianti paslaugas tiek smulkaus, tiek vidutinio dydžio verslo įmonėms.

Tekstinė tinklalapio versija: Kiek kainuos? Silventa – specializuota buhalterinės apskaitos paslaugų įmonė, teikianti paslaugas tiek smulkaus, tiek vidutinio dydžio verslo įmonėms. Mūsų klientai Norėtumėte sužinoti, kiek Jums kainuotų mūsų teikiamos paslaugos? Pasinaudokite mūsų sukurta skaičiuokle ir sužinokite, kiek Jums kainuos mūsų paslaugos jau dabar. Susisiekite Mūsų klientai – Lietuvos įmonės. Su didžiąja dalimi šių įmonių bendradarbiaujame jau daugelį metų. Šis ilgalaikis bendradarbiavimas pasiektas abipusiu pasitikėjimu. Kas mes? Turite klausimų, į kuriuos neradote atsakymo mūsų svetainėje? Nieko nelaukite ir susisiekite su mumis šiais kontaktais:

Tel.: +370 645 20515
El.p.: info@silventa.com Mūsų paslaugos Esame kompetentingi ir lankstūs, todėl galime Jums pasiūlyti būtent Jūsų įmonei tinkamą apskaitą. Turime daugiametę patirtį ne tik buhalterinėje apskaitoje, bet ir audituojant įmones, todėl apskaitant J [..]