zlot.lt

Tinklalapis: www.zlot.lt

Tinklalapio pavadinimas: Zlot Turystyczny Polaków na Litwie

Tinklalapio RSS srautas:

ZLOT. REAKTYWACJA
Serdecznie zapraszamy na XXVI Zlot Turystyczny Polaków na Litwie, który odbędzie się 5-6 lipca 2014 r. w rej. trockim w parku rozrywki „Ažuolynė“ (gmina Wysoki Dwór).
Choć sam cel imprezy pozostaje bez zmian – promowanie turystyki, sportu, zdrowego trybu życia i polskości, …

Zlot już tuż, tuż!
Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych zaprasza na „XXVI Turystyczny Zlot Polaków na Litwie“, który odbędzie się w dniach 5-6 lipca 2014 r.
Więcej informacji już niebawem. Zapraszamy do wstępnego zgłaszania swego uczestnictwa na facebook’u: https://www.facebook.com/events/ …

Historyczne zwycięstwo
Po raz pierwszy w historii Turystycznych Zlotów Polaków na Litwie mamy 2 drużyny-zwycięzców! Gratulujemy: Klubowi Włóczęgów Wileńskich i Legionowi 32!
Dziękujemy wszystkim drużynom za aktywny udział, a organizatorom – za pracę przed i podczas imprezy!
Do zobaczenia za rok …

Konkurs o Turystycznych Zlotach Polaków na Litwie. Wspaniałe nagrody!
Już od dwudziestu lat miłośnicy turystyki oczekują tych kilku dni, kiedy rozpoczną rywalizacje turystyczno – sportowe ubarwione konkursami rozrywkowymi i intelektualnymi.
Więc pakuj plecak, namiot, kompas bierz I Wileńszczyznę zwiedzaj wzdłuż i wszerz!
– zachęca wszystkich hymn …

Aprašymas: Turystyczny Zlot Polaków na Litwie. Polacy na Litwie. Strona poświęcona tej jednej z najdłuższych i najpopularniejszych imprez Polaków na Litwie. Zapoznaj się z Polakami na Litwie, zwiedzaj razem z nami Wileńszczyznę, Wilno, Litwę.

Raktažodžiai:   Turystyczny Zlot Polaków na Litwie, zlot polakow na litwie, zlot polakow, polacy na litwie, Wilno, Wilenszczyzna, Litwa, turystyka na litwie, turystyka aktywna, ludnosc polska poza granicami, mniejszosc polska na litwie, organizacje polskie na obczyznie

Nuorodos į kitus domenus:   zlot.lt   azuolyne.lt   wilno.lt